Kristina Paškevicius

KristinaOlen tantsija, koreograaf, loodusterapeut ja ökoaktivist. Kolme lapse ema. Olen vabakutselisena lavastanud, mänginud ja teinud koreograafiat erinevates Eesti teatrites, kuulunud erinevate festivalide korraldustiimidesse: Baltoscandal, Tantrafestival, EÖÜ kokkutulekud. Olen Tantsurännaku üks loojaid ja õpetajaid Eestis. Tegelen igapäevaselt Tantsurännakute, Tantratantsu, naiste ringide ning loodusteraapiaga. Kuulun Eesti Ökokogukondade Ühenduse (EÖÜ) juhatusse.

Minu südame asi on õnnelik olla! Mis mind teeb õnnelikuks? Rahu, ilu, koostöö, loomine, oma südame hääle kuulamine, ühes hingamine teiste inimestega, loodus ja päris kindlasti teeb mind õnnelikuks tantsimine. Ma elan ja hingan läbi tantsu. Just läbi tantsu tunnetan ma kohalolu ning kontakti oma tõelise olemusega. Minu suurim õpetaja on müstiline Elu ise. Elult olen õppinud, et igaühel meist on oma unikaalne tants ja sisemine rütm, nagu ka aastaaegadel, loodusel, elementidel, tähtedel. Neid rütme tunnetades ja mõistes saame koos maailmaga voolama hakata toetaval, kaunil ja südantsoojendaval moel.

Minu suurimad mõjutajad elus on olnud Teater, Tants, Tantra, Shaolin, Taiji, Butoh, Aroomteraapia, Refleksoloogia, Homöopaatia, Reiki, Šamanism, Lapsed, Mehed, Naised ja Vaikus...

 

Korraldan erinevaid laagreid, retriite, töötubasid, teemapäevi, nii suurematele, kui väiksematele gruppidele, nii linnas, kui maal, nii siseruumides, kui metsas ja lõkke ääres. Teemadeks ikka iseendale lähemale jõudmine ja mõnusam kulgemine siin elus. Võtke palun ühendust ning korraldame ja loome just teile vastavateemalise sündmuse.
Teen ka individuaalvastuvõtte. Vaatan ja kuulan Sind, kui tervikut. Kuidas Sa liigud, magad, sööd, jood, mõtled, tunned.... ja püüame Sinuga koos leida lahenduse Sind vaevavale teemale. Minu käsitööoskuste hulka kuuluvad aroomimassaaž, refleksoloogia, homöopaatia, reiki ja midagi, mis mulle sündides on kaasa antud.... on see, siis head käed, selgelt teadmine, intuitsioon.... Tunnen, et armastan ja hoolin.

Kirjuta: kristina.pashkevicius@gmail.com

Helista: +372 5205255

http://tantsud.humare.ee
https://www.facebook.com/5rytmi/
https://www.facebook.com/naistepuna/
http://www.tantratants.ee
http://www.kogukonnad.ee

Mis ja kus toimub?

5 rütmi tantsustiilist räägib ja tantsib selle looja Gabrielle Roth

...ja oled alati olulisega kursis